Nabídka již není aktuální

SALES SUPPORT/INSIDE SALES (Praha)

Máte zkušenosti s komunikací se zákazníky? S podporou prodeje? Nebo dokonce s prodejem? Jste samostatný/á, pečlivý/á a zodpovědný/á? Kvalita péče o zákazníka je pro Vás prioritou? Můžete nabídnout alespoň komunikativní znalost anglického jazyka?

Pro našeho klienta, mezinárodní leasingovou společnost, hledáme kvalifikovaného kandidáta na pozici:

Vaším úkolem bude:

  • Přímá spolupráce s obchodníkem v terénu – jeho podpora, komunikace se zákazníky i napříč firmou
  • Příprava nabídek, kalkulací, reportů
  • Administrativní činnost spojená s chodem obchodního oddělení ve vztahu k současným i potenciálním klientům
  • Rozvoj vztahů a spolupráce se stávajícími klienty
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • Řešení pohledávek

Ideální profil uchazeče:

  • SŠ vzdělání ideálně obchodního nebo ekonomického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici v délce min. 1 roku – komunikace se zákazníkem, péče o zákazníka, vyřizování jeho požadavků apod.
  • Pro-aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • Samostatnost, flexibilita, pečlivost a hlavně zodpovědnost
  • Pro-klientský přístup, schopnost vycítit potřeby zákazníka, empatie
  • Výborné komunikační a vyjednávací/přesvědčovací schopnosti
  • Anglický jazyk pro běžnou komunikaci
  • Výborná znalost českého jazyka – v ústní i písemné formě
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office), zejména Excel

A co Vám může Váš potencionální zaměstnavatel nabídnout?
  • Motivující platové podmínky (fix + provize)
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Poskytovaní školení na rozšiřování zkušeností a znalostí v oboru
  • Možnost využít zaměstnaneckých výhod (finanční příspěvek na sportovní aktivity, stravenky, týden dovolené navíc)
  • Kurzy anglického jazyka

Nástup dle dohody.

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu [e-mail byl skryt]

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Praha
Zařazeno v oborech: Obchod
Obchodní zástupce, Prodavač/ka
Datum zadání: 22.3.2015