Nabídka již není aktuální

Sales manager pro ČR a SK

Máte zkušenosti s prodejem firemním zákazníkům? Jsou Vám blízké technologie? Jste samostatný/á, pečlivý/á a zodpovědný/á? Kvalita péče o zákazníka je pro Vás prioritou? Můžete nabídnout alespoň komunikativní znalost anglického jazyka?

Pro našeho klienta, stabilní rostoucí společnost, hledáme kvalifikovaného kandidáta na pozici:

SALES MANAGER PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU (Praha)

Vaším úkolem bude:

  • Akvizice nových klientů
  • Prodej řešení a služeb (tiskárny, finišovací zařízení pro digitální tisk, SW řešení, obálkovací technologie, čtecí a auditní technologie atp.)
  • Rozvoj a budování vztahů se stávající klientelou
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Odpovědnost za plnění stanovených obchodních cílů

Ideální profil uchazeče:

  • SŠ vzdělání ideálně obchodního nebo ekonomického směru
  • Vyspělé obchodní dovednosti – předchozí praxe na obdobné pozici, prodej technologií, IT apod.
  • Pro-aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • Samostatnost, vysoká časová flexibilita, pečlivost a hlavně zodpovědnost
  • Pro-klientský přístup, schopnost vycítit potřeby zákazníka, empatie
  • Schopnost pracovat pod tlakem
  • Výborné komunikační a vyjednávací/přesvědčovací schopnosti
  • Anglický jazyk pro běžnou komunikaci
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office), zejména Excel

Nabízíme:

  • Motivující platové podmínky (fix + provize)
  • Zázemí stabilní, rostoucí společnosti
  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Služební automobil, mobilní telefon

Lokalita: Hlavní město Praha
Zařazeno v oborech: Obchod
Obchodní zástupce
Datum zadání: 6.10.2015