Řidič/Střídač 45.000-50.000 Kč

TLH Transport – Logistika s.r.o. Chcete pracovat pro vyhledávanou a stabilní transportní společnost s dlouholetými zkušenostmi v MKD? Hledáte jistoty a vysoký plat? Pokud ano, tak čtete ten správný inzerát a my hledáme právě Vás. Pozor – vhodné také pro řidiče důchodového věku na VPP

Náplň práce:

  • přeprava v rámci Německa - německy mluvící země

Požadujeme:

  • řidičské oprávnění skupiny E, řidiče bez praxe s ŘP E zaškolíme
  • profesní průkaz
  • platné školení řidiče z povolání
  • platné psychotesty
  • karta řidiče do digitálního tachografu
  • výhodou praxe se soupravou + tahač + návěs
  • alespoň částečná znalost německého jazyka
  • řidiče bez praxe zaškolíme

Nabízíme:

  • měsíční příjem dle výkonu 45.000 - 50 000 Kč
  • nadstandardní základní plat
  • práci na plný pracovní úvazek střídače MKD / důchodce na VPP
  • víkendové a turnusové nasazení možné
  • pravidelný výplatní termín + diety ihned po příjezdu v €
  • další nadstandardní benefity, info. při osobním pohovoru
  • nový vozový park staří 2 roky
  • telefon + internet
  • sídlo firmy Teplice
Své odpovědi zasílejte na email: [e-mail byl skryt]

Kontaktní údaje:

Michael Kadeřávek Tel: +420 602 484 770
TLH Transport – Logistika s.r.o. Novosedlická 2888 41501 Teplice

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Teplice (Novosedlická 2888)

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

27.10.2016