Nabídka již není aktuální

Řidič sk. C a E - Německo

Pro významnou spediční společnost, působící v Německu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Řidič sk. C a E.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • rozvoz zboží dle požadavků zákazníka
  • rozvážka v okolí Passau

POŽADUJEME:

  • ŘP sk.C a E, profesní průkaz, psychotesty, digitální karta do tachografu
  • praxi s řízením nákladního automobilu s návěsem
  • německý jazyk na komunikativní úrovni - nutnost kvalitně se domluvit
  • čistý trestní rejstřík
  • iniciativní přístup a odolnost vůči stresu
  • průkaz na VZV výhodou, praxe podmínkou

NABÍZÍME:

  • nadstandardní platové ohodnocení až 30- 35.000 Kč v čistém
  • pracovní doba 8 hodin denně 5 dní v týdnu
  • ubytování v Německu, hrazeno a zajištěno naší společností
  • česko - německy mluvící delegát naší společnosti - plná personální podpora
  • práce 50 km od českých hranic
  • smlouva na HPP dle českých zákonů

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete své CV na [e-mail byl skryt]. Do předmětu uveďte název pozice o kterou máte zájem.
Lokalita: Německo
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Řidič
Datum zadání: 4.12.2014