Nabídka již není aktuální

Řidič autobusu - přeprava osob po ČR i zahraničí až 35.000 čistého

Pro našeho významného zákazníka působícího v automobilovém průmyslu hledáme kvalitní kandidáty na pozic Řidič autobusu.

Náplň práce:

  • přeprava osob na stanovených trasách
  • zodpovědnost za stav autobusu - technický stav, čistotu, údržbu aj.
  • komunikace s delegátem

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny D, profesní průkaz a zdravotní způsobilost
  • znalost AJ/NJ výhodou (cesty do zahraničí)
  • logické myšlení a technickou zdatnost
  • organizační a komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • flexibilitu a zodpovědnost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení 22. - 35.000 čistého
  • zázemí stabilní společnosti na trhu
  • možnost přivýdělku - doplňkový prodej (nápoje aj.)
  • autobusy/minibusy kvalitních značek

Lokalita: Praha, Středočeský kraj
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Řidič
Datum zadání: 21.7.2016