Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, startupovou společnost zabývající se oblastí zaměstnaneckých benefitů, hledáme kolegu na pozici Obchodní manažer.

Pracovní náplň:

  • Vedení a vytvoření obchodního týmu
  • Stanovení obchodní strategie a monitorování trhu
  • Vedení obchodních jednání
  • Podíl na tvorbě marketingové strategie
  • Stanovení distribučních kanálů a cenové politiky

Nabízíme:

  • Podílení se na vzniku zcela nového projektu
  • Práci ha HPP
  • Mzdu až 45 000 Kč
  • Příplatky v závislosti na výsledcích
  • Příspěvky na stravování
  • Jazykové kursy
  • Služební automobil
  • Pružná pracovní doba

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Zkušenosti z obchodní pozice min. 3 roky
  • Komunikativnost, velmi dobré organizační schopnosti
  • Samostatnost
  • Znalost AJ
  • ŘP sk B
V případě zájmu, o tuto pracovní nabídku, nás kontaktujte na e-mailové adrese: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

19.1.2017