REFERENT VNITROSTÁNÍCH PŘEPRAV, pracoviště Beroun

Hledáte práci v sehraném kolektivu zkušených dispečerů, kteří vás rádi zaučí a předají nabyté zkušenosti? Vyhovuje Vám práce, kde se stále něco děje a rozhodně se nenudíte? Pečlivost a organizační schopnosti jsou vlastnosti, které Vás charakterizují? Pak hledáme právě Vás...

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

* Organizování a řízení celovozových přeprav k uspokojení potřeb zákazníka.
* Zpracovávání objednávek, objednávky dopravy v závislosti na čase nakládky, vykládky a ceníku.
* Provádění administrativní práce v oddělení celovozových přeprav.
* Komunikace s dopravci, kontrola včasného doručení.
* Provádění fakturace.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

* SŠ vzdělání.
* Základní znalost anglického jazyka.
* Zkušenost v dopravě vítaná.
* Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office).
* Pečlivost, smysl pro detail.
* Samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu.

PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM:

* Práci v moderním pracovním prostředí.
* Profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů, tématických školení a možnosti individuálního koučinku.
* Paletu firemních benefitů (od stravenek, přes slevy u našich dodavatelů/partnerů, ke sportovnímu vyžití).
* Podporu v budoucím kariérním růstu i směrem do zahraničí.
* Zázemí a jistoty zavedené společnosti, která získala ocenění „Investor in People“ stříbrného stupně.
* Týden dovolené navíc a sick-days.

KONTAKTNÍ OSOBA:

Kateřina Tesařová
DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
katerina.tesarova@dhl.com
tlf.: 739 545 191

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Beroun (Nádraží 129)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Zaměstnanecké půjčky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Sick days, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.4.2017