Nabídka již není aktuální

PRO NAŠEHO KLIENTA, VÝZNAMNOU SPOLEČNOST SÍDLÍCÍ V OKRESE ÚSTÍ NAD ORLICÍ, HLEDÁME VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI REFERENT PRODEJE.

POŽADUJEME:

  • ÚSO vzdělání
  • komunikativní znalost AJ slovem a písmem (NJ nebo RJ výhodou)
  • dobrou znalost MS Office, SAP výhodou
  • samostatnost, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu
  • schopnost práce v týmu

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zajištění potřebných činností spojených s příjmem a zpracováním zákaznických objednávek
  • podílení se na příslušných projektech v dané oblasti prodeje
  • komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • komunikace se zákazníky

NABÍZÍME:

  • zázemí a perspektivu v nadnárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu
  • možnost ubytování v novém moderním prostředí
  • propracovaný systém benefitů
V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZASÍLEJTE VAŠE ŽIVOTOPISY NA E-MAILOVOU ADRESU [e-mail byl skryt], TEL. +420 724 611 628 Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Pracoviště:

Královehradecký kraj

Datum zadání:

7.2.2017