Nabídka již není aktuální

REFERENT NÁKUPU ODVĚTVÍ: výroba LOKALITA: Plzeň - jih NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Nákup katalogových dílů a jednoduchých výkresových dílů, tvorba objednávek
  • Zpracování nákupních požadavků z konstrukce, výroby a dalších oddělení
  • Poptávková řízení
  • Mini výběrová řízení
  • Kontrola a prověřování cen u objednávaných položek
  • Hlídání termínů dodání u objednávek, kontrola potvrzení a sledování dodávek
  • Administrace materiálových zásob

POŽADUJEME:

  • Ekonomické nebo technické vzdělání
  • Znalost nákupní problematiky a technické znalosti
  • Aktivní přístup a chuť učit se novým věcem, nezávislý pracovní styl, vysoká flexibilita, inovativnost, komunikativnost
  • Velmi dobrý cit pro finance
  • Komunikativní znalost jednoho jazyka - Aj nebo NJ
  • Znalost programu SAP výhodou
  • Výborná znalost práce na PC – aktivní uživatelská znalost MS Office, ŘP sk. B

NABÍZÍME:

  • osobní rozvoj a růst
  • zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • placené jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvek na dojíždění a na stravu
  • Flexipassy, aj.
  • nástup možný ihned
V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], nebo volejte na tel. 725 817 242

Pracoviště:

Plzeňský kraj

Datum zadání:

5.10.2017