Nabídka již není aktuální

Referent náhrady škod/pojistných událostí

Ovládáte anglický jazyk, umíte pracovat s programem Audatex? Pojistné události vozidel jsou Vaším hnacím motorem? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

  • jednání s osobami uplatňujícími nároky na pojistná plnění
  • prohlídky poškozených automobilů
  • výpočet předpokládaných oprav
  • zajištění zpracování odborných a znaleckých posudků
  • návštěvy míst pojistných událostí
  • určování rozsahu škod
  • komunikace e-mailem a telefonem se zahraničními pojišťovnami

Co od Vás očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka (ústně i písemně)
  • proaktivitu, odolnost vůči stresu
  • ŘP sk. B
  • znalost systému Audatex značnou výhodou

Co Vám nabízíme:

  • stabilitu nejen společnosti, ale i vybudované pozice
  • odpovídající finanční ohodnocení + soubor firemních benefitů
  • příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem
  • možnost nastoupit ihned nebo dohodou
  • lokalita pracoviště Praha

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici nám zašlete svůj životopis na emailovou adresu [e-mail byl skryt]
Lokalita: Praha, Středočeský kraj
Zařazeno v oborech: Administrativní práce, Bankovnictví a pojišťovnictví
Referent/ka, Pojišťovací poradce
Datum zadání: 21.11.2014