Nabídka již není aktuální.

RECEPČNÍ pro 4* hotel

Pro Našeho významného klienta, hledáme do 4* hotelu v centru Prahy, kolegy na pozici Recepční na noc.

Náplň práce

- zajištění plynulého chodu recepce
- příprava a kontrola vystavených účtů pro hosty
- zodpovědnost za hotovostní i bezhotovostní operace v rámci recepce
- komunikace s hosty při řešení jejich přání a stížností
- spolupráce s ostatními odděleními hotelu

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- nadstandardní platové podmínky ve výši 29 000,-Kč/měs. + mimořádné odměny a stravenky
- možnost kariérního růstu
- výbornou dopravní dostupnost Prahy 1
- práci v příjemném prostředí a milém kolektivu stabilní společnosti
- možnost okamžitého nástupu

Požadujeme

- předchozí praxe z hotelové recepce
- komunikační a organizační dovednosti
- pokročilá znalost anglického jazyka, případně dalších světových jazyků
- samostatnost a rozhodnost při řešení problémů
- pozitivní přístup a chuť pracovat s lidmi
- uživatelská znalost počítačových programů ( excel, word a hores výhodou)

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Žitná 1319/33, 110 00 Praha - Nové Město)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

19.4.2017