Recepční - práce pro invalidní důchodce - Brno Heršpice

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/novou kolegyni, který/která se nebojí přijmout zodpovědnost za plynulý chod recepce. (pozice je vymezená pro osoby se zdravotním postižením a invalidní důchodce !)

Co vás čeká?

  • Uvítání, ohlašování návštěv a vedení knihy návštěv
  • Evidence vozidel
  • Správa vstupních karet a klíčů
  • Obsluha a správa kancelářské techniky (telefon)
  • Poskytování informací
  • Komunikace s klienty v cizím jazyce (angličtina)
  • Obchůzková činnost v objektu dle pokynů vedoucího pracovníka
  • Obsluha zabezpečovacích zařízení, poplachových a požárních signalizací
  • Vedení požadované dokumentace o průběhu služby, pořizování záznamů o provedených úkonech dle pokynů vedoucího pracovníka
Co očekáváme my?
  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
  • Proaktivní a proklientský přístup
  • Dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání
  • Spolehlivost a samostatnost v plnění svěřených úkolů
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co bude vaší výhodou?

  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost angličtiny na mírně pokročilé úrovni
  • nástup ihned
  • pracoviště Brno Horní Heršpice

Co vám můžeme nabídnout?

  • Zaměstnání v zajímavém oboru s možností mzdového růstu dle vašich schopností
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • Profesionální zaškolení na pracovišti
  • Pracovní uniformu
  • Bonus za přivedení nového pracovníka až 5 000,-

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Typ práce:

Práce pro OZP

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.1.2017