Recepční/Office koordinátorka - nástup IHNED

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost sídlící na Praze Východ, hledáme schopnou, komunikativní a ambiciózní kandidátku na pozici Recepční/Office koordinátorky.

Náplň práce:

  • Zajištění chodu recepce výrobní společnosti a celé kancelářské agendy
  • Komunikace s dodavateli/klienty společnosti (i v AJ)
  • Příjem návštěv, evidence pohybu osob po firmě, zajištění občerstvení
  • Vedení docházky zaměstnanců
  • Administrativní podpora marketingu společnosti
  • Spolupráce s účtárnou, správa přijatých a vydaných faktur

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ
  • komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • ŘP sk B
  • příjemné vystupování, reprezentativní vzhled
  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, schopnost rozlišovat priority (koordinační schopnosti)
  • zájem učit se nové věci

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní benefity,
  • možnost kariérního růstu
  • nástup ihned
  • pracoviště - Praha Východ (Říčany - Jažlovice)

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

27.7.2018