Recepce - administrativní podpora

Nabídka již není aktuální.

Dobrý den,

do tanečního pole dance studia hledáme nejlépe studentku/studenta na pozici recepční, co se nebojí práce v ženském kolektivu. Potřebovali bychom výpomoc na 2 - 3 dny v týdnu, v odpoledních hodinách. Jedná se o práci nenáročnou, která se dá zvládnout. (V případě potřeby záskoku či dovolené, lze po domluvě kdykoli.)

Požadujeme: milé vystupování, přátelskou komunikaci s kurzistkami i s lektorkami, minimální znalost anglického jazyka, administrativní podporu

Náplň práce: administrativní výpomoc, emailová korespondence, docházka příchozích kurzistek, práce s penězi, podávání informací o nových kurzech kurzistkám, komunikace s lektorky, drobný úklid

Více o nabízené pozici bych vysvětlila osobně.

Odměna tedy 70,- Kč za hodinu + plus zvýhodněné ceny všech lekcí, sleva o 50%

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 8 (Křižíkova 29)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.2.2017