Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Quality manager

ODVĚTVÍ: kvalita
LOKALITA: Nýřany
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řídit oddělení kvality a zajištění kvality produktu
  • Vést tým oddělení kvality
  • Reprezentovat požadavky zákazníka
  • Reportovat výsledky kvality
  • Řídit systém kvality závodu v souladu s firemními standardy
  • Organizovat workshopy pro zlepšení cílů kvality ve výrobě (KPI)

POŽADUJEME:

  • aktivní znalost německého jazyka – denní komunikace, min. střední znalost anglického jazyka
  • Praxi v oblasti zabezpečování jakosti pro automobilový průmysl
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením lidí
  • Zkušenost s TIER 1 – zaměření přímo na zákazníka velkou výhodou
  • Znalost zákaznické kvality
  • Znalost ISO/TS 16949

NABÍZÍME:

  • Služební vůz k soukromému využití
  • Manažerské bonusy vyplácené dvakrát ročně
  • Příspěvek na ubytování
  • Notebook, mobilní telefon
  • Penzijní připojištění
  • Stravování zdarma
  • Vzdělávací program ušitý na míru

V případě zájmu zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Obchod
Key account manager
Datum zadání: 17.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?