Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, významná výrobní společnost v Plzni, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici QUALITY ENGINEER Quality engineer

NÁPLŇ PRÁCE:

  • rozbor kvality výrobků, koordinace řešení neshod
  • úzká spolupráce s interním týmem (projektový manažer, výroba)
  • komunikace se zákazníkem
  • analýzy vad a poruch výrobků
  • návrhy opatření a dohled nad realizací
  • uplatňování nástrojů podle ISO/TS 16949
  • koordinace vstupní kontroly materiálu

POŽADUJEME:

  • VŠ technického směru: elektro/strojní
  • min. 3 roky praxe v technickém oboru (strojírenství, elektrotechnika, automotive apod.)
  • znalost norem EN ISO 9001 a ISO/TS 16949
  • jazykové znalosti: AJ na komunikativní úrovni
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • pečlivost, preciznost, zodpovědnost
  • velké pracovní nasazení

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • stravování v prostorách společnosti
  • zaměstnanecké výhody
  • Nástup ihned nebo dle dohody
V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], nebo volejte na tel. 725 817 242

Pracoviště:

Plzeňský kraj

Datum zadání:

20.9.2017