Quality Engineer

NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Hledáme kandidáta se zkušenostmi v oblasti kvality (ideálně ze zákaznické kvality), se znalostmi metod řízení kvality, s komunikativní angličtinou (B2 dle ERR), samostatného člověka s organizačními schopnostmi, člověka do mladého týmu.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

    • Řízení zákaznických reklamací a požadavků
    • Komunikace, jednání a koordinace návštěv se zákazníky ze zahraničí
    • Budete mít zodpovědnost za rychlé a úspěšné řešení reklamací
    • Součástí práce je také analýza možného výskytu a vlivu vad (FMEA)
    • Kontrola požadované kvality a kvantity vstupů a výstupů ve výrobě a návrh nápravných opatření
    • Aplikace moderních metod

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Zázemí moderní rozvíjející se společnosti nedaleko Třebíče
    • Péče o zaměstnance a zajímavé benefity – dovolená navíc, 13 a 14. plat, roční prémie, příspěvky na jazykové vzdělávání, závodní stravování, penzijní připojištění, firemní akce a mnoho dalšího
    • Flexibilní pracovní doba
    • Mzdové ohodnocení: dle osobní domluvy

Zaujala Vás tato nabídka? Tak nám neváhejte zaslat svůj aktuální životopis, ať si můžeme domluvit schůzku a probrat vaše možnosti.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Třebíčsko

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na životní pojištění, 13. plat, Kultura, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.2.2017