QUALITY & PROCESS IMPROVEMENT LEADER

Místo výkonu práce: Okolí Brno – Modřice (dobrá dostupnost MHD Brno) Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu zabývající se výrobou technických pružin pro automobilový průmysl, strojírenství, letectví, zemědělství a mnoho dalších, hledáme zaměstnance na pozici na nově otevřenou pozici QUALITY & PROCESS IMPROVEMENT LEADER.

Co je náplní práce?

budete mít na starosti řízení procesů kvality a souvisejících standardů, budete se také podílet na specifikaci ve spolupráci s nákupním oddělením budete dohlížet nad dodržováním požadavků na dodavatelskou kvalitu budete zajišťovat, aby byly výrobní procesy v souladu s národními i nadnárodními standardy Vaším úkolem bude zlepšovat procesy a produktivitu ve výrobě budete hledat nové postupy pro snižování množstí odpadů a zvyšování efektivity ve spolupráci s kolegy budete definovat procesy kvality, vytvářet návrhy na zlepšení a zavádět je do výroby budete odpovědný za údržbu kontrolních procesů a potřebné dokumentace

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

má ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru už alespoň dva roky na podobné pozici pracoval zná ISO systémy kvality, případně další nástroje řízení kvality (Lean, SixSigma, 5S), a má zkušenosti s audity ovládá práci na PC (MS Word, MS Excel) má pokročilou znalost anglického jazyka - dokáže se domluvit se svým nadřízeným popř. i se zahraničními zákazníky je pečlivý, spolehlivý, odpovědný a má smysl pro pořádek výhodou bude, pokud má ŘP skupiny B

Co byste ještě měli vědět?

V rámci společnosti se jedná se o úplně novou pracovní pozici. Vaším úkolem bude hlavně z počátku nastavení efektivních procesů v komunikaci, HR procesech, kvalitě a BOZP a vytvoření směrnic. Pokud máte zkušenosti se štíhlou výrobou, bude to považováno za velkou výhodu.

Co Vás čeká, když uspějete?

stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti v případě zájmu možnost práce i na zkrácený úvazek nástup ihned nebo dle dohody stravenky a týden dovolené navíc místo výkonu práce, které je snadno dostupné MHD Brno

Koho můžete kontaktovat v případě zájmu?

Kontaktní osobou pro tuto pozici je Jana Vydařelá – HR konzultantka. Jestliže Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt] nebo nás kontaktujte telefonicky pro bližší nezávazné informace 737 855 829

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

6.2.2017