PROVOZNÍ ÚKLID KANCELÁŘÍ na 5 dnů v dubnu

Hledáme šikovného pracanta/tku na zastoupení úklidoé pracovnice.

Brigáda (zastoupení úklidové pracovnice) bude probíhat ve dnech 12. 4. a 13. 4. 2017 (na zaškolení) a poté práce v úterý 18. 4., ve středu 19. 4. a ve čtvrtek 20. 4. 2017.

Hledáme zájemce/kyni schopného odpracovat všechny zmíněné dny!!

Náplň práce:

    • Vynesení košů
    • Vysátí koberců (1 x týdně)
    • Vytření podlah
    • Utření stolů
    • Úklid malých kuchyněk
    • Úklid toalet
    • Jedná se o běžný provozní úklid v kancelářích.

Požadujeme:

    • 100% zodpovědnost a spolehlivost
    • Dobře odvedenou práci
    • odpracování všech uvedených dnů

Nabízíme:

    • Brigádu na 8 hodin denně, práce probíhají cca od 6:00 hod ráno
    • Mzdu: 90 Kč/ hod. v hrubém
    • Brigádu v moderním prostředí
    • Lokalita: Brno-Šlapanice (u brněnského letiště)

Pokud Vás brigáda zaujala, reagujte prosím prostřednictvím odpovědního formuláře s Vaším aktuálním životopisem nebo alespoň stručnými informacemi o Vaší osobě.

Děkujeme

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Šlapanice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

28.3.2017