Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Provozní údržbář

ODVĚTVÍ: výrobní společnost
LOKALITA: Bor u Tachova
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Samostatné provádění dílčích i celkových prací při zjišťování a odstraňování závad na strojních zařízeních a výrobních prostředcích
  • Zajišťování preventivní, běžné a střední opravy strojního zařízení, kontroly a výměny přístrojů, a instalaci nového strojního zařízení
  • Spolupráce při výměnách nástrojů a jejich údržbě, čištění a opravách
  • Podpora externím firmám a spolupráce s dodavateli při instalacích strojního zařízení a infrastruktury
  • Spolupráce s techniky údržby při výběru náhradních dílů

POŽADAVKY:

  • SOU/SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Min. 5 let praxe v oboru
  • Zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení, Zkušenost s hydraulikou a pneumatickými obvody
  • Platný průkaz VZV, svářečský průkaz výhodou
  • Přesnost, preciznost, odolnost vůči zátěži, odpovědnost

NABÍZÍME:

  • Zodpovědnou a zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Dobré platové ohodnocení
  • Stravenky, příspěvek na aktivní využití pracovní doby
  • Příspěvek na sportovní vyžití, na penzijní připojištění

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com, nebo volejte na tel. 721 260 396

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Technik
Datum zadání: 12.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?