Místo výkonu práce: Praha Termín nástupu: ihned nebo dohodou Měsíční mzda: 35. – 40.000 Kč + individuální odměny Pro našeho rodinného nadnárodního klienta působícího v oblasti úklidových služeb od roku 1991 v ČR, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Provozní manager. Stanete se jednou z klíčových firemních osobností, budete mít na starosti provozní chod pobočky sídlící v Praze, která v Praze dlouhodobě působí, je úspěšná, a v současné době se dynamicky rozvíjí. V přímé působnosti budete mít vedoucí objektů/zakázek a asistentky. Své pracovní povinnosti budete částečně delegovat na své podřízené, částečně vykonávat samostatně. Nebudete aktivně vykonávat obchodní činnost.

CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE?

fixní měsíční mzdu 35.- 40.000 Kč + procenta z hospodářských výsledků zakázek služební vozidlo i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon nástup ihned nebo dle dohody (v případě výpovědi klient vyčká na nástup) perspektivitu dlouhodobého zaměstnání plný pracovní úvazek firemní kulturu na vysoké úrovni a příjemné pracovní prostředí příspěvek na stravování Home office profesní rozvoj a jazykové vzdělávání možnost nastavování a optimalizaci procesů a postupů flexibilní pracovní dobu další firemní benefity

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

vedení a organizování týmu cca 10 zaměstnanců (vedoucí objektů, asistentky) sledování dodržování parametrů kvality plnění zakázek komunikace a spolupráce se zákazníky spolupráce s ostatními vedoucími při řešení reklamací odpovědnost za provozní hospodářské výsledky pobočky občasné namátkové kontroly zaměstnanců na přidělených zakázkách identifikace možností zlepšování a efektivního využití zaměstnanců optimalizace nákupu a vytížení materiálu a pracovních prostředků kontrola dodržování pracovněprávních náležitostí hledání, navrhování a realizaci nových postupů a metod pracovní cesty

CO POŽADUJEME?

znalost problematiky úklidových služeb nebo facility managementu praxi v řízení zaměstnanců znalost provozních a ekonomických procesů a postupů komunikační znalost AJ výhodou, není však podmínkou dovednost práce s PC a MS Office aktivní, flexibilní, samostatnou, komunikativní osobnost tah na plnění cílů, otevřenost pro nové postupy a metody ŘP sk. B, aktivního řidiče ochotného cestovat

KOHO MŮŽETE KONTAKTOVAT V PŘÍPADĚ DOTAZŮ?

Kontaktní osobou pro tuto pozici je Ing. Zbyněk Strmiska, HR senior konzultant. Jestliže Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás telefonicky +420 604 209 975 nebo emailem na [e-mail byl skryt] pro bližší nezávazné informace. Případně nám zašlete Váš aktuální životopis v ČJ. Vaše materiály budeme považovat za důvěrné!

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.10.2016