Provozní elektrikář (relokační příspěvek)

Jste profesionálem na poli elektra a přemýšlíte o změně? Láká Vás možnost začít znovu a někde jinde a přitom si profesně polepšit? Máte chuť dále se rozvíjet v moderním a technologicky vyspělém zázemí? V tom případě nám zašlete své CV!
Změna je život - tak začněte žít právě teď! :)

Co Vás čeká a nemine?
- seřizování a preventivní údržba elektrozařízení
- diagnostika závad a následné opravy výrobních strojů
- tvorba technické dokumentace

Co by Vám nemělo scházet?
- min. SOU elektrotechnického zaměření
- zkušenosti s údržbou a opravou strojů (výrobní společnost výhodou)
- vyhláška č. 50/1978 Sb. - §6
- znalost čtení výkresové dokumentace
- schopnost práce s PLC při servisování VÝHODOU
- manuální zručnost, pečlivost a odpovědný přístup
- znalost práce na PC

Co Vám nabízíme my?
- práci v jednosměnném provozu u moderní a rychle se rozvíjející společnosti
- opravdu motivující mzdové ohodnocení
- nadstandardní benefity (Cafeterie, stravenky a občerstvení na pracovišti zdarma, zcela dotovaná Multisport karta, příspěvek na dopravu a mnoho dalšího)
- relokační příspěvek
- možnost profesního růstu
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce Jihlava

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

11.10.2018