Nabídka již není aktuální

PODOBNÉ NABÍDKY

Projektový vedoucí

PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA,MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST HLEDÁME KANDIDÁTY NA POZICI PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ

POŽADAVKY:

  • SŠ,VŠ strojírenské
  • komunikativní znalost NJ a základní znalost AJ
  • komunikativní, flexibilní, analytické myšlení

NÁPLŇ PRÁCE:

  • podpora řízení projektů
  • komunikace se zákazníky
  • příprava dokumentů

NABÍZÍME:

  • perspektivní práce v mezinárodní firmě
  • stabilní zaměstnání
  • možnost podílet se na vývoji
  • zajímavá a různorodá práce
  • lákavé firemní benefity

ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHTĚLI BYSTE SE DOZVĚDĚT VÍCE? PROTO OBRATEM ZASÍLEJTE VAŠE ŽIVOTOPISY NA E-MAILOVOU ADRESU [e-mail byl skryt] NEBO VOLEJTE NA TEL. 725 817 243

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Královehradecký kraj
Zařazeno v oborech: Marketing, média, reklama, PR
Projektový manažer
Datum zadání: 23.6.2015