PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR s AJ - AUTOMOTIVE (až 50.00

Nabídka již není aktuální

Hledáte práci v JMK? Máte zkušenost s projektovým řízením, znalosti v oblasti automotive, komunikativní znalost anglického jazyka a chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici: PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR s AJ - AUTOMOTIVE (až 50.000,- Kč)

Náplň práce:

  • vedení a koordinace projektů ve strojírenství
  • koordinace a zastřešení výrobních aktivit
  • kontrola cílů, harmonogramu a kvality
  • tvorba technické dokumentace
  • kontaktní osoba pro zákazníka a výrobu
  • sledování budgetu
  • pravidelný reporting

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání - technický směr
  • AJ na komunikativní úrovni PODMÍNKOU
  • praxi s řízením projektů min. 2 roky, automotive výhodou
  • důslednost a orientaci na cíl
  • manažerské a komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • roční bonusy
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • vzdělávání
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • možnost nástupu ihned
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis na e-mail: lucie.hrda"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 607 007 024 Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html.

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

2.2.2017