Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Projektový inženýr kvality

Stabilní výrobní společnost působící v oblasti automotive hledá vhodného kandidáta/ku na uvedenou pozici.

ODVĚTVÍ: automotive
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Nastavení procesů kvality u nových projektů
  • Příprava dokumentace před náběhem projektu
  • Monitoring všech fází projektu až do zahájení sériové výroby
  • Spolupráce s vedoucími projektů
  • Spolupráce s procesními techniky kvality

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost AJ podmínkou
  • Zkušenosti z oblasti kvality nutností
  • Praxe v automotive
  • Aktivní přístup, samostatnost, organizační schopnosti

NABÍZÍME:

  • Stabilní a zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • Uplatnění na nově vzniklé pozici
  • Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Věrnostní příspěvek
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com, nebo volejte na tel. 721 260 396

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 17.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?