Nabídka již není aktuální

PODOBNÉ NABÍDKY

Project Leader

Máte vzdělání technického směru?

Ovládáte AJ?
Tak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, který se pohybuje v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Project Leader - automotive

Náplň práce:

  • Účast v procesu žádosti o změnu (dodavatel - výroba - zákazník)
  • Organizace schvalovacího procesu a financování změn, dokumentace nákladů
  • Plánování a řízení realizace změn v sériové výrobě
  • Účast na jednáních u zákazníka
  • Úzká spolupráce s oddělením vývoje, prodeje a kvality zákazníka

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost anglického na komunikativní úrovni
  • Praxi s vedením projektů v oblasti sériové výroby a s novými náběhy
  • Schopnost orientace v konstrukční a technologické dokumentaci
  • Znalost FMEA, SPC, norem ISO 9001, QS 9001, ISO/TS 16949 výhodou
  • Zkušenosti v automotive velkou výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • Rozvoj, stabilitu a jistotu
  • Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
  • Motivující systém odměňování a benefitů
  • Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu [e-mail byl skryt], tel. 725562671
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Lokalita: Královehradecký kraj
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Projektant ve strojírenství
Datum zadání: 25.4.2015