Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta. Project Engineer

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení projektů modifikací leteckých interiérů
  • příprava časového plánu projektu, cenové nabídky, technického řešení na základě specifikací, technické dokumentace podle pravidel letecké způsobilosti
  • koordinace výroby až po odeslání hotového výrobku zákazníkovi s následnou technickou podporu při instalaci.
  • technická podpora zahraničních zákazníků (letecké společnosti, servisní organizace...) a jednotlivých oddělení napříč společností

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojní nebo elektrotechnické
  • pokročilá znalost MS Office (Excel, Word)
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost CAD systémů výhodou (SolidWorks)
  • zkušenost s vedením menších projektů výhodou
  • komunikativní znalost AJ slovem i písmem (denní komunikace se zahraničními zákazníky)
  • dobré komunikační, organizační schopnosti
  • ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:

  • zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti se zajištěnou budoucností
  • možnost získávat nové zkušenosti v atraktivním prostřední leteckého průmyslu
  • moderní pracovní prostředí, mladý dynamický kolektiv, rozmanitou práci
  • individuálně zaměřené jazykové a profesní vzdělávání
  • bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, zaměstnanecký program Kafetéria, aj.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], nebo volejte na tel. 725 817 242

Pracoviště:

Plzeň

Datum zadání:

5.6.2017