Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pracovní pozici: PROGRAMÁTOR STROJŮ.

Náplň práce:

  • příprava systému pro průmyslovou automatizaci,
  • zprovozňuje se systém u zákazníka (služební cesty),
  • práce se systémy Simatic, Robotics,
  • čtení technické dokumentaci,
  • kontrola vlastní práce dle stanovených specifikací,
  • úzká spolupráce s konstrukčním oddělením,
  • práce v menším týmu.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru,
  • schopnost programovat CNC i klasické stroje (znalost programovacích jazyků),
  • praxe na obdobné pozici výhodou,
  • orientace ve strojírenských v technické dokumentaci,
  • zkušenost s vedením týmu, organizační schopnosti.

Nabízíme:

  • práce na HPP, smlouva na dobu neurčitou,
  • stabilní zaměstnání v mladém kolektivu,
  • osobní rozvoj a školení,
  • pouze ranní směny 7 - 15:30 hodin,
  • finanční benefity (osobní ohodnocení, prémie, PC, mobilní telefon, služební vůz, aj.),
  • možnost kariérního růstu,
  • moderní pracovní prostředí,
  • 20 dní dovolené.
Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

8.2.2018