Nabídka již není aktuální

Programátor automatických robotů #4737670

People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou dodavatelskou společnost, vhodné posily do oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů.

PROGRAMÁTOR AUTOMATICKÝCH ROBOTŮ

Hledáme absolventy SŠ/VŠ s praxí v programování robotů a jejich uvádění do provozu (stáže, diplomové práce), kteří mají zájem o aplikaci robotizovaného svařování při výrobě karosérií v automobilovém průmyslu.
Významný podíl činností je vykonáván v místě instalace. Projekty jsou realizovány v rámci mezinárodního týmu, většina projektů soustředěna na zahraniční trh, převážně SR a DE - očekává se vysoká časová flexibilita a ochota cestovat. Vedle programátorských dovedností se uplatňují znalosti technologického procesu, orientace v projektové dokumentaci, znalosti elektro, senzoriky, bezpečnostních prvků a průmyslových komunikací.

Náplň práce
  • Off-line a On-line programování robota
  • Základní parametrizace a kalibrace robota
  • Oživení a uvedení do provozu
  • Optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby
  • Tvorba a řízení projektové dokumentace
  • Řízení projektů, koordinace týmu programátorů robotů a koordinace s programátory PLC
  • Vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli
  • Organizace práce a osobní dohled při programování v CZ/ SK/ DE

Požadavky na zaměstnance:

  • Technické vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo strojírenství
  • Velkou výhodou znalost technické NJ/AJ (práce s technickou dokumentací i komunikace)
  • Praxe s programováním robotů podmínkou!!!
  • Praxe v robotickém svařování KUKA
  • Časová flexibilita, ochota cestovat
  • 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
  • Řidičský průkaz skupiny B

Náš klient nabízí:

  • Mzda dohodou s ohledem na dosaženou praxi
  • Roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • Notebook, případně mobilní telefon
  • Jazykové kurzy
  • Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
  • Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu [e-mail byl skryt].

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Lokalita: Praha
Zařazeno v oborech: IT / Vývoj softwaru, Strojírenství a průmysl
Programátor, Konstruktér ve strojírenství
Datum zadání: 17.9.2016