Programátor plc/Mladá boleslav/tar

Pro našeho významného klienta, českou společnost, která poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

PROGRAMÁTOR PLC/TAR

Náplň práce:

- Vytváření podkladů (technická dokumentace pro tvorbu SW aplikací)
- Programování SW aplikace
- Analýza a projednání přípravné a projektové dokumentace
- Programování průmyslové automatizace, programování PLC a PAC
- Příprava školících materiálů
- Odladění jednotlivých částí programů, uvádění SW a HW do provozu a následná údržba

Požadujeme:

- SŠ/VŠ technického směru
- Znalosti a praxe v oboru průmyslové automatizace výhodou
- Vhodné i pro absolventy technických vysokých škol
- Znalosti vizualizačních a databázových systémů
- AJ na komunikativní úrovni
- Řidičský průkaz sk.B
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost řešit problémy, samostatnost
- Aktivní přístup, flexibilita

Nabízíme:

- Zajímavé pracovní uplatnění
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, odměny dle ukončených zakázek, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění)

Termín nástupu: Ihned/Dohodou
Místo pracoviště: Mladá Boleslav

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail [e-mail byl skryt] a uvádějte značku 27878/PROG/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Mladá Boleslav

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, 13. plat, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Jazykové kurzy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

3.3.2017