Programátor PHP

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho významného klienta, který se zabývá službami v oblasti informačních technologií hledáme uchazeče na pozici:

Náplň práce:
• programování projektů pro Linux, MySQL, PHP, jQuery a Javascript
• občasná komunikace se zákazníky
• aktualizace a údržba již existujících aplikací
• úzká spolupráce s grafiky, sitebuildery a dalšími programátory

Požadujeme:

• dobrá znalost PHP, MySQL
• znalost HTML, JavaScriptu a CSS
• znalost práce s příkazovou řádkou na Linux systému (alespoň základy)
• schopnost zvládat rychlé tempo a plnit termíny
• preciznost a smysl pro detail
• ochotu učit se novým technologiím
• základní znalost angličtiny

Nabízíme:

• práce pro významné české klienty a účast na zahraničních projektech
• mladý kolektiv s profesionálními zkušenostmi
• přátelské pracovní prostředí
• flexibilní pracovní dobu a skvěle situované kanceláře ve středu Brna
• odpovídající finanční ohodnocení, flexibilní a motivující strukturu odměn, možnost profesního růstu
• možnost spolupráce i na živnostenský list

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
Programátor

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.3.2017