Nabídka již není aktuální

PODOBNÉ NABÍDKY

Programátor PHP a online aplikací, Velké Meziříčí

Vytváříme weby a online aplikace pro řadu zajímavých zákazníků nejen z Vysočiny. Do sehraného dvanáctičlenného týmu hledáme nového kolegu - PHP PROGRAMÁTORA. Nabízíme židli v dobře zařízené kanceláři (2 minuty od D1, 25 minut od Třebíče, Jihlavy), a také:
  • Vzrušující, nadprůměrně zaplacenou práci v mladém kamarádském kolektivu.
  • Práci na zajímavých projektech pro velké zákazníky, včetně mezinárodních.
  • Školení, stravenky, notebook, mobil, pravidelný teambuilding a výborná káva v kanceláři patří mezi běžný firemní standard, který rádi nabídneme i Vám.
  • Moderně zařízené podkrovní webové studio s nejhezčím výhledem na Velké Meziříčí a velkou terasou pro pořádání firemních barbecue party.

Hledáme chytré lidi! Pokud prokážete svůj talent, budete pracovitý a zodpovědný, vytvoříme vám prostor a podmínky pro to, abyste byli nejlepší!

Předpoklady přijetí na toto místo:

  • výhodou SŠ/VŠ technického směru
  • dobrá znalost objektového PHP
  • dobrá znalost MySQL
  • dobrá znalost JavaScriptu (jQuery), HTML, CSS
  • alespoň jeden rok praxe (nebo referenční projekty) v technologiích výše
  • výhodou znalost frameworku Joomla (Nette)
  • výhodou znalost preprocesorů (např: Less)
  • výhodou znalost prostředí linux
  • výhodou zkušenosti s verzovacími systémy (SVN, Git)
  • nadšení a schopnost uplatnit tvůrčí přístup
  • velká pracovitost, pečlivost a zodpovědnost

Pracovní náplň:

  • vývoj krátkodobých i dlouhodobých projektů v oblasti internetových aplikací a marketingu
  • analýza, návrh, implementace, inovace a testování webových aplikací
  • hledání a návrhy nových inovativních řešení
  • vývoj a realizace firemních webových aplikací a jejich propojení s ERP systémy
  • vývoj a správa interního informačního systému
  • úpravy stávajících webů, konzultace nových rozšíření a úprav na míru

Preferujeme dlouhodobou spolupráci (práci na plný úvazek), ale dovedeme respektovat vaše potřeby. Nepodceňujte se. Pokud nesplňujete všechny požadavky, studujete, potřebujete pracovat částečně z domu nebo jste zkoušeli podnikat, můžeme se dohodnout na individuálních podmínkách.

V případně zájmu zašlete životopis na [e-mail byl skryt] nebo zavolejte na telefonní číslo 777 328 084
Lokalita: Velké Meziříčí
Zařazeno v oborech: IT / Vývoj softwaru
Databázový administrátor, IT konzultant, Programátor
Datum zadání: 19.2.2015