Produktový manažer se slovenštinou

Do naši kanceláře na Praze 10, hledáme produktového manažera/manažerku pro projekt Reedog.cz a Elektro-obojky.cz s globálními ambicemi na Full-time. Tvým hlavním úkolem bude správa portfolia produktů, jejich přidávání a úpravy na webu, správa online marketingových aktivit a komunikace se zahraničními dodavateli.

Náplň práce:

Produktový management, umisťování informací o produktech na e-shop - CZ a SK verze Jednání se zahraničními výrobci a dodavateli Podílení se na vytváření strategie prodeje a podpory prodeje na trhu Sledování trhu a konkurenčních řešení Pracovat s interními systémy pro objednávky a překlady Správa online marketingu pro SK

Požadujeme:

Perfektní znalost češtiny a slovenštiny Znalost AJ (slovem i písmem, min úroveň B2) Praxe v online byznysu velkou výhodou (reklamní agentura, e-shop..) Technický cit, samostatnost, aktivita, kreativita Práce na PC a internet (Dokumenty Google)

Co nabízíme?

Neformální a přátelskou firemní kulturu Možnost stát při růstu mladé dynamické firmy Práci na Praze 10 - kousek od Edenu Nestandardní pracovní prostředí Flexibilitu Stravenky a až 25 dní dovolené Pokud Tě tato nabídka zaujala, zašli nám Svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu [e-mail byl skryt]. Uveď také představu o platu.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Sedmidomky 8)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

8.2.2017