Nabídka již není aktuální

Produktový manažer - Praha

Pro našeho klienta přední společnost působící v oblasti Telco hledáme motivované kandidáty(tky) pro nově vypsanou pozici:__

PRODUKTOVÝ MANAŽER - PRAHA

Náplň práce:

  • Rozvoj ICT produktů - vývoj nového produktu pro mobilní aplikace
  • Řízení produktů během jejich životnosti
  • Plánování, školení a sledování KPI
  • Koordinace a spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti
  • Spolupráce s dodavateli při vývoji a řízení životního cyklu produktu

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ (ideálně telekomunikačního směru)
  • Min. 2 roky zkušeností v IT nebo telekomunikačním prostředí v produkt marketingu případně blízkých odděleních
  • Znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • PC – MS Office na vysoké úrovni
  • Manažerské a obchodní schopnosti
  • Výborné komunikační dovednosti, pozitivní myšlení

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Možnost dalšího osobního rozvoje a vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody a benefity

Lokalita: Hlavní město Praha
Zařazeno v oborech: IT / Vývoj softwaru
IT projektový manažer
Datum zadání: 27.7.2015