Produktový manažer e-shopu z domova (s praxí)

Nabídka již není aktuální

Hledáme kolegu pro obsluhu e shopu zaměřeného na prodej módy www.Galanto.cz a Conteelegant.cz

Náplň práce:

  • Tvorba textů dle SEO, doplňování fotografií, textů v administraci obchodu
  • Správa produktů e-shopu obnášející doplňování produktů, hlídání jejich pozic na zbožových portálech, aktualizace popisů, fotografií, cen
  • Úprava fotografií v grafickém programu
  • Udržování aktuálnosti sortimentu
  • Správa mailingu
  • Další činnosti z oblasti správy produktů a marketingu
Nástup možný ihned.

Požadavky:

  • Výborný psaný projev, nejlépe zkoušku z ČJ.
  • Praxe v administraci e shopu nutností
  • Obchodní, organizační talent
  • Perfektní znalost práce na PC a orientace na internetu
  • Znalost práce v některém z grafických programů a úprava fotografií
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost

Co nabízíme:

  • Práci z pohodlí domova
  • Nástup ihned
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Sleva na firemní produkty, stravenky
  • možnost osobního rozvoje a pracovního postupu
  • Nabízíme práci formou brigády nebo částečného pracovního poměru.
Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat e-mailem svůj životopis spolu s fotografií na [e-mail byl skryt] Pokud nesplňujete výše uvedené body alespoň z 90%, nekontaktujte nás. Šetřete prosím náš i Váš čas. Děkujeme.

Pracoviště:

Česká Republika

Práce na částečný úvazek, Práce na dohodu, Práce na živnostenský list

Datum zadání:

11.1.2017