Product safety engineer

Pro našeho klienta, celosvětovou společnost působící v oblasti výroby a vývoje herních a sportovních zařízeních pro všechny věkové skupiny, hledáme kandidáty na pozici Product Safety Engineer.

CO JE HLAVNÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

testování produktů podle mezinárodních standardů pro dětská hřiště (EN1176, ASTM a další) zadávání získaných údajů do databáze provedených testů a neshod koordinace testování produktů týkajících se bezpečnosti s pobočkou v Dánsku analýza existujících i nových produktů za účelem průběžného zlepšování založeného na výsledcích testů návrhy na zlepšení produktů za účelem zvýšení bezpečnosti spolupráce s dalšími odděleními společnosti, např. konstrukcí

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má VŠ vzdělání technického směru – ideálně zaměřené na kvalitu, bezpečnost apod. domluví se bez větších potíží anglicky slovem i písmem – budete denně v kontaktu se zahraniční centrálou společnosti je pečlivý, systematický a dokáže si samostatně stanovit priority výhodou pro Vás bude, pokud máte zkušenosti s vývojem nových produktů a umíte používat SolidWorks nebo jiný 3D CAD program

CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT?

Na této pozici Vás čeká důkladné zaškolení pravděpodobně v dánské centrále společnosti. S častým cestování se v budoucnu nepočítá, ale je možné, že čas od času byste se účastnil testování produktů v zahraničí.

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností příjemný kolektiv a motivující mzdové ohodnocení jazykové kurzy na pracovišti 5 týdnů dovolené dotované firemní stravování místo výkonu práce v Brně - Slatině

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.11.2016