Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti distribuce elektroniky, hledáme vhodného uchazeče na pozici Product Manager.

Náplň práce:

  • Komplexní péče a zodpovědnost za produktové portfolio
  • Výběr vhodných produktů a jejich následná optimalizace
  • Spolupráce s velkoobchodními dodavateli a produktovými managery
  • Monitorování trhu ve sledované oblasti a reakce portfolia na změny
  • Spolupráce na strategii marketingové komunikace v portfoliu produktů
  • Vyhodnocování prodeje, reporting
  • Distribuce zboží obchodním partnerům

Požadujeme:

  • Zkušenost produktového managementu v oboru elektro.
  • Orientace na trhu s elektronikou.
  • Dobrá znalost anglického jazyka - výhodou!
  • Velmi dobrá znalost MS Excel, znalost SAP
  • Vynikající vyjednávací schopnosti, obchodní cit
  • Vysoké pracovní nasazení, Časová flexibilita, Orientace na výsledek

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností až 45.000 Kč
  • Práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Bonusy / Prémie, Provize z prodeje
  • Benefity: Notebook, mobilní telefon, Stravenky, Příspěvek na ubytování, Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty, účast na nových projektech firmy
  • Vlastní organizace náplně práce, sleva na firemní produkty

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

17.2.2018