Product Manager (SDA) - Nákupčí

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti distribuce elektroniky, hledáme vhodného uchazeče na pozici Product Manager (SDA).

Náplň práce:

• Komplexní péče a zodpovědnost za produktové portfolio
• Výběr vhodných produktů a jejich následná optimalizace
• Nákup a vyjednávání o ceně dodávaných produktů
• Monitorování trhu ve sledované oblasti a reakce portfolia na změny
• Spolupráce na strategii marketingové komunikace v portfoliu produktů
• Vyhodnocování prodeje, reporting
• Distribuce zboží obchodním partnerům

Požadujeme:

• Zkušenosti s nákupem na asijských trzích
• Zkušenost z nákupu v oblasti elektra (min. 2 roky)
• Zkušenosti z prodeje - velkou výhodou!
• Orientace na trhu elektra, zájem o obor!
• Velmi dobrá znalost anglického jazyka
• Dobrá znalost MS Excel
• Vynikající vyjednávací schopnosti, obchodní cit
• Vysoké pracovní nasazení
• Časová flexibilita
• Orientace na výsledek

Nabízíme:

• Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
• Práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející společnosti
• Bonusy / Prémie, Provize z prodeje
• Automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon
• Stravenky, příspěvek na ubytování, firemní akce
• Zahraniční pracovní cesty, účast na nových projektech firmy
• Vlastní organizace náplně práce, sleva na firemní produkty

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, 13. plat, Notebook, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Služební auto, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.4.2017