Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Product Engineer

ODVĚTVÍ: výroba – strojírenství, automotive
LOKALITA: Žebrák
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Technical product specification with Customer
  • Technical validation and problem analysis
  • Cooperation with Prototype Department and Laboratory, 3D Designers
  • Cost reduction
  • Using of Quality tools (FMEA)
  • Project leading

POŽADAVKY:

  • Znalost 2D/3D konstrukce výhodou
  • Zkušenost z výrobní společnosti, automotive velkou výhodou
  • AJ komunikativní úroveň
  • Není nutná znalost ČJ

NABÍZÍME:

  • Příspěvky na dopravu
  • 6 týdnů dovolené
  • Měsíční bonusy
  • Příspěvky na kurzy
  • Firemní stravování

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na petr.pavlik@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 820 149

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 17.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?