Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Prodejní asistent/ka Zlín

Naše společnost provozuje stánky s bižuterií a módními doplňky, máme přes 50 poboček po celé republice. Hledáme šikovné brigádnice/brigádníky na náš stánek umístěný v pasáži OC ve Zlíně.

Popis pozice:

Jedná se o práci s atraktivním sortimentem v mladém kolektivu - prodej bižuterie a módních doplňků. Součástí pracovní náplně je péče o upravený vzhled stánku.

Požadujeme:

Spolehlivost, komunikativnost, časovou flexibilitu, pečlivost, ochotu učit se novým věcem, plnoletost (manipulace s penězi).

Nabízíme:

Pracovní dobu cca 20 hodin týdně (včetně víkendů), směny ranní i odpolední. Mzda 66 Kč/hod čistého.

Máte - li o nabízenou brigádu zájem, zašlete životopis s telefonním číslem.
Pokud se Vám do dvou týdnů neozveme, dali jsme přednost jinému uchazeči, děkujeme za pochopení.

Těšíme se na případnou spolupráci.
Lokalita: Zlín
Zadavatel: David Hák
Zařazeno v oborech: Obchod
Prodavač/ka
Datum zadání: 2.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?