Prodejce zájezdů/Junior Teamleader, HPP, Ostrava

Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Ostravě hledáme šikovného kolegu/ kolegyni na pozici Prodejce zájezdů/Teamleader - Junior.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

V sezóně Vedení vlastního týmu prodejců zájezdů Rozvoj a podpora týmu, zaškolení, kontrola a motivace nových kolegů Pravidelný reporting vedoucímu prodeje Poskytování zpětné vazby, kontrola efektivity, budování pozitivní nálady na pracovišti Mimo sezónu Poradenství v oblasti cestovního ruchu a dovolených Prodej zájezdů a doplňkových služeb (cestovní pojištění, fakultativní výlety, parkování, certifikáty…atp.) Telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty Práce s interním systémem, tvorba rezervací, komunikace s cestovními kancelářemi 20 % vedení lidí, 80% prodeje Iniciativní přístup k práci, samostatné řešení svěřených úkolů; v případě výborných výsledků možnost vedení vlastního týmu

POŽADUJEME:

Nástup dohodou Minimálně SŠ/VŠ vzdělání Zkušenosti s vedením týmu Prokazatelnou praxi na obdobné pozici (call centrum nebo v cestovním ruchu) Přirozenou autoritu, schopnost vést a motivovat Proaktivní přístup, orientace na výsledek, prodejní smýšlení Velmi dobrá orientace na internetu a PC Dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti Příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledek, časovou flexibilitu

NABÍZÍME:

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou do 15. 09. 2017, možnost další spolupráce Průměrná mzda 25 000 - 30 000,- Kč/měsíc (základní mzda + motivační odměňovací systém) Zaměstnání u leadera v cestovním ruchu Přesčasy se proplatí nebo použijí na náhradní volno Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů).

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.2.2017