Prodejce sanitární keramiky, Praha (OBJ86)

Jsme Žirafa.cz. Mladá, inovativní personální agentura. Pro našeho klienta velkoobchodní společnost, působící v oblasti sanitární keramiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici "Prodejce sanitární keramiky".

Požadujeme:

  • vzdělání: SŠ/SOÚ s maturitou
  • praxe v oboru sanita/obklady/dlažby - velkou výhodou
  • pozitivní, proklientský přístup, příjemné vystupování
  • samostatnost, komunikativnost, pečlivost
  • jazyky: AJ výhodou
  • PC: MS Office - uživatelská znalost; SAP - velkou výhodou
  • ŘP - není podmínkou

Nabízíme:

  • práci v příjemném kolektivu, v centru Prahy
  • práci na hlavní pracovní poměr; po 1 roce převedení na dobu neurčitou
  • vstupní produktové zaškolení
  • zajímavé platové ohodnocení (základní plat + motivační složka)
  • stravenky
  • nástup možný ihned

Náplň práce:

  • přímý prodej sanitární keramiky, obkladů, dlažeb
  • přímá komunikace se zákazníky
  • tvorba nabídek
  • zadávání objednávek do PC systému SAP
  • fakturace v PC systému SAP

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.3.2016