Skupina Invia je se svými společnostmi v České republice, Slovensku, Polsku a Maďarsku jednička v oblasti online prodeje zájezdů ve střední Evropě. Je součástí skupiny Rockaway, která sdružuje 35 projektů operujících v sedmdesáti zemích světa. A právě nyní hledáme nového PRODEJCE LETENEK.

NÁPLŇ PRÁCE:

    • Rezervace, vystavování a změny letenek v rezervačním systému Amadeus
    • Rezervace hotelů, pronájem aut, pojištění
    • Telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty
    • Úzká spolupráce se zájezdovým oddělením

CO POŽADUJEME:

    • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost rezervačního systému Amadeus vítána
  • Znalost ANGLICKÉHO JAZYKA
    • Výborné komunikační a prodejní dovednosti
    • Samostatnost a spolehlivost

CO NABÍZÍME:

    • HPP na dobu neurčitou
    • Práce v příjemném a stabilním kolektivu
    • Odpovídající výdělek
    • Zázemí neustále se rozvíjející společnosti, leadera na trhu
    • Benefity ve formě stravenek a zvýhodněných dovolených, multisport karta, Relax days, , firemní akce, atd...

MÍSTO VÝKONU: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Těšíme se na Vás.

HR Tým Invia

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Cejl 105/107)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

13.3.2018