Nabídka již není aktuální

Prodejce - export/okres vlašim/tar

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti obalové techniky hledáme vhodného kandidáta na pozici PRODEJCE - EXPORT/OKRES VLAŠIM/TAR.

Náplň práce:

  • vyhledávání obchodních příležitostí, prezentace a prodej
  • prodej balících strojů na přidělených zahraničních trzích
  • vedení obchodní dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, nebo SŠ + praxe v obchodě s technikou či strojírenstvím
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou, RJ výhodou
  • obchodní praxe, zkušenost s prodejem strojní techniky a strojů velká výhoda
  • schopnost budovat vztahy se zákazníky, odbornost (technickou, obchodní, bankovní, ekonomickou, celní)
  • organizační schopnosti, důvěryhodnost, sebevědomí, iniciativu, schopnost uzavřít obchod, disciplínu a vytrvalost

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou práci v prosperující společnosti
  • dobré platové ohodnocení (fixní mzda + osobní ohodnocení + provize z realizovaných obchodů)
  • rozsáhlou podporu technické zázemí pro výkon práce
  • flexibilní pracovní dobu
  • technické zázemí pro výkon práce
  • kariérní růst v závislosti na osobních schopnostech a dovednostech
  • korektní pracovní vztah a příjemné pracovní prostředí

Lokalita pracoviště: Vlašim a blízké okolí

Pokud Vás nabídka zaujme zašlete aktuální životopis na [e-mail byl skryt] a uveďte značku 21324/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2013. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.
Lokalita: Vlašim
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Obchod
Obchodní zástupce
Datum zadání: 28.5.2015