Prodavač - obsluhovaný úsek lahůdek

Pro naši prodejnu Albert – Vídeňská, Albert - Cejl, Albert - Vaňkovka a Albert - Olympia Brno hledáme prodavačky/-če do obsluhovaného úseku lahůdek.

Náplň práce: práce v obsluhovaném úseku lahůdek
                   znalost zboží
                   kontrola kvality a záručních lhůt práce ve směnném provozu

Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
                    trestní bezúhonnost
                    vyučení v oboru prodavač výhodou, ale ne podmínkou
                    zkušenosti s prací v maloobchodu výhodou

Nabízíme: Odborné zaškolení
               Jistý příjem a práci každý měsíc
               Zaměstnanecké benefity: stravenky, bonusy/prémie, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti,                              příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní/životní připojištění

Prosím uveďte, o kterou z nabízených prodejen byste měli zájem

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.5.2017