Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Process Expert

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řídí zavádění procesu lepení, povrchové úpravy a jeho zlepšování
  • Definuje úpravu a procedury lepení
  • Zavádí adekvátní nástroje a dokumentace k zajištění procesu lepení a povrchové úpravy
  • Zajištění dobrého výkonu v oblasti povrchové úpravy a úpravy vody
  • Navrhuje zlepšení (v oblasti bezpečnosti, kvality, produktivity) a buduje CAPEX
  • Podílí se na řešení problémů
  • Podporuje oddělení nákupu, designu, kvality a další

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání v oblasti chemie, techniky, nebo materiálů
  • Kurz EAE (European Adhesive Engineer) výhodou
  • Dobrá komunikativní znalost AJ
  • Min- 5 let praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Zkušenosti s metodami ve speciálních procesech

NABÍZÍME:

  • zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 13.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?