Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Procesní inženýr

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost v oblasti automotiv, hledáme vhodného kandidáta.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení technologických náběhů nových projektů
  • zdokonalování stávajících technologických projektů a procesů, neustálé zlepšování (CIP)
  • procesní TE – efektivita a optimalizace procesů, PFMEA, TE časy, normování, analýzy
  • vytváření a udržování procesní dokumentace, pracovní návodky,
  • spolupráce s útvary údržby, výroby, nákupu a kvality
  • samostatná spolupráce se spolupracovníky mateřského závodu v Německu za účelem přenosu jejich know-how do našeho závodu
  • přímý nadřízený: fractal manažer výrobně-technického oddělení

POŽADUJEME:

  • VŠ/SŠ strojní
  • praxe v oblasti strojní průmyslové výroby (zkušenosti v oboru) podmínkou
  • zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
  • zkušenosti s automatizačními systémy vítány (Simatic S5, S7)
  • velmi dobrá znalost NJ nebo AJ podmínkou
  • velmi dobré PC schopnosti (znalost práce v SAP výhodou)
  • velmi dobré PC schopnosti (znalost práce v SAP a tech. programů výhodou)
  • komunikační a organizační schopnosti, aktivní vystupování, schopnost samostatně se rozhodovat a řešit problémy, časová flexibilita, ochota cestovat
  • ŘP skup.B

NABÍZÍME:

  • zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem
  • stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
  • nové moderní pracovní prostředí
  • motivační systém odměňování včetně příspěvku na dovolenou a Vánoce
  • 5 dní dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • firemní stravování
  • pružná pracovní doba

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Technik
Datum zadání: 17.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?