Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

22.2.2017 Operátor údržby Plzeňský kraj
22.2.2017 Programátor PLC Plzeňský kraj
21.2.2017 Samostatný technik ve výrobě Plzeňský kraj
21.2.2017 Procesní inženýr Plzeňský kraj
21.2.2017 Technolog - montáž Plzeňský kraj

Procesní inženýr

ODVĚTVÍ: výrobní společnost - automotive
LOKALITA: Bor u Tachova
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vypracování, kontrola a novelizace technologické a výrobní dokumentace
  • Vyhledávání úzkých článků výrobního a technologického procesu a navrhování nejoptimálnějších řešení pro maximální efektivitu procesu
  • Příprava podkladů pro tvorbu kalkulací, přezkoumání kapacit výrobního zařízení a stanovení výrobního materiálu
  • Zajištění norem, technických specifikací a výkresů dle požadavků zákazníka
  • Optimalizace jakosti výrobků, průběžné zlepšování spolehlivosti procesů, optimalizaci využití strojního zařízení, snižování materiálových nákladů
  • Uvedení do provozu a následná zodpovědnost za průběh zkušebního provozu nových nebo změněných výrob

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Min. 2 roky praxe v automobilovém průmyslu ve výrobě nebo vývoji - výhodou
  • Dobrá znalost v oblasti produktů, procesů, nástrojů
  • Znalost principů štíhlé výroby a principů TPM
  • Organizační schopnosti, schopnost logického rozhodování
  • Dobrá znalost Microsoft Office a Lotus notes
  • Dobrá komunikativní znalost AJ (slovem i písmem) nutností
  • Vyhláška 50 výhodou

NABÍZÍME:

  • Práci ve stabilní prosperující společnosti
  • Zodpovědnou práci na zajímavých projektech
  • Velmi dobré finanční ohodnocení, stravenky a další benefity

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], nebo volejte na tel. 721 260 396

Lokalita: Plzeňský kraj
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Technik
Datum zadání: 13.2.2017