Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Procesní inženýr

ODVĚTVÍ: automotive
LOKALITA: Plzeňsko
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zabezpečení chodu výroby a procesů po logisticko-technologické stránce
  • Optimalizace technologických procesů podle zásad štíhlé výroby
  • Optimalizace procesů s ohledem na neustálé zlepšování kvality
  • Spolupráce při nábězích nových projektů
  • Příprava pracovních postupů
  • Tvorba layoutů
  • Řešení preventivních a nápravných opatření pro zamezení výroby zmetků
  • Aktivní účast při přesunu výroby či projektů napříč závody
  • Tvorba pracovních návodek

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oboru min. 1 rok nutností
  • Znalost principů štíhlé výroby
  • Dobrá komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
  • Znalost práce na PC a MS Office

NABÍZÍME:

  • Práci v perspektivní stále rostoucí společnosti
  • Zaměstnanecké výhody – příspěvky na stravování, příspěvky na důchodové připojištění, příspěvek na dovolenou a Vánoce,

5 týdnů dovolené, závodní stravování atd.

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com, nebo volejte na tel. 721 260 396

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Technik
Datum zadání: 12.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?