Nabídka již není aktuální

Procesní inženýr v oblasti IT

Pro našeho klienta - mezinárodní výrobní společnost- hledáme motivované kandidáty pro nové otevřenou pozici:

Náplň práce:

zavádění a údržba systémů (Siplace, PDB aj.)
odpovědnost za funkci podpůrných softwarových nástrojů
vytváření nových programů, setupů, komponentů pro výrobní zařízení
optimalizace existujících a vytváření nových SW
zálohování dat a aktualizace SW

Požadavky na uchazeče:

VŠ nebo SŠ elektrotechnická
znalost PC technologií (OS Win, sítě)
zkušenosti s administrací PC (XP, Win7, MSSQL, Tomcat aj.)
znalost programování
komunikativní AJ

Nabízíme:

zajímavou práci v nadnárodní společnosti
možnost využití cizích jazyků
osobní i profesní růst
moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
motivující systém odměňování a benefitů

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis na emailovou adresu [e-mail byl skryt]
Lokalita: Středočeský kraj
Zařazeno v oborech: IT / Vývoj softwaru
Správce informačního systému
Datum zadání: 14.1.2015